Regionalny Ośrodek Rehabilitacji Ogólnoustrojowej oraz Kardiologicznej „Adam i Ewa” to przedwojenny obiekt położony w samy centrum dzielnicy uzdrowiskowej Miasta Świnoujście. Generalną modernizację przeszedł w 2015 roku.

Admirał I to ponad 100 lat tradycji jest zabytkowym budynkiem, który znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia. Położony 100 metrów od jednej z najpiękniejszych plaż nadbałtyckich. W 2014 roku Admirał I przeszedł kapitalny&

„Bursztyn” to piękny odrestaurowany obiekt z zachowaniem unikalnej i niepowtarzalnej architektury. Sanatorium o wysokim standardzie położone w pierwszej linii promenady posiada apartament oraz pokoje 1,2,3 osobowe z możliwością dost

Ośrodek “Swarożyc” położony jest w dzielnicy nadmorskiej, niedaleko promenady, obok „Bursztynu”. Charakterystyczna, odnowiona, przedwojenna architektura obiektu wyróżnia się wśród innych budynków.

Sanatorium 4 kondygnacyjne, położone przy promenadzie, około 100 metrów od morza. Pokoje 1, 2, 3, osobowe z pełnym węzłem sanitarnym (łazienki z kabinami prysznicowymi). Obiekt posiada 71 miejsc noclegowych.

Sanatorium znajduje się w odległości około 150 metrów od promenady i 200 metrów od morza. Usytuowane jest w sąsiedztwie Zakładu Przyrodoleczniczego Rusałka.

Sanatorium znajduje się w dzielnicy nadmorskiej, około 200 metrów od promenady, na skraju Parku Zdrojowego. Pokoje 2, 3, 4 osobowe (razem 52 miejsca). Wszystkie pokoje z łazienkami (z kabinami prysznicowymi).

Budynek ma charakterystyczną architekturę. Zbudowany na przełomie XIX i XX w.,odbudowany po zniszczeniach wojennych w dawnym kształcie. Cechą wyróżniającą jest czerwona cegła użyta do jego budowy. Sanatorium jest 3 kondygnacyjne, od morza d