Admirał I

72-600 Świnoujście
ul. S. Żeromskiego 13
91 321 21 85
91 321 44 52
admiral1@uzdrowisko.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013”. Tytuł projektu: „Poprawa jakości usług w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego poprzez budowę sieci ośrodków rehabilitacji leczniczej z wyszczególnieniem Regionalnego Ośrodka Rehabilitacji Leczniczej „Admirał I””.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo pod tym adresem.

GaleriaWnętrza

Zabiegi

Panoramy

Admirał I to ponad 100 lat tradycji jest zabytkowym budynkiem, który znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia. Położony 100 metrów od jednej z najpiękniejszych plaż nadbałtyckich. W 2014 roku Admirał I przeszedł kapitalny remont, gdzie powstał budynek towarzyszący połączony łącznikiem z obiektem głównym.  

Na gości czeka nowoczesny basen z bogatym systemem masaży podwodnych, strefa saun: parowa oraz fińska. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferujemy pełen wachlarz zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych oraz relaksacyjnych na najwyższym poziomie. Ponadto zapewniamy doskonałe warunki do wypoczynku.

Oferujemy pobyty w 53 komfortowych pokojach dwuosobowych, trzyosobowych i  apartamentach,  wyposażone w TV – Sat, suszarkę, czajnik bezprzewodowy  oraz chłodziarkę. Dodatkowo w każdym pokoju możliwy dostęp do internetu. Obiekt jest przystosowany  dla osób niepełnosprawnych. Część pokoi posiada balkony.

W przyziemiu do dyspozycji gości będzie zadaszony ogródek letni z widokiem na słoneczną promenadę.

Zapraszamy do przytulnej restauracji oraz baru kawowego.  Nowoczesna restauracja spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości. Serwowane będą dania w formie bufetu zarówno tradycyjnej kuchni polskiej jak i europejskiej.

Gwarantujemy, że długoletnia tradycja i wieloletnie doświadczenie pozwoli spełnić oczekiwania najbardziej wymagających gości.

 

 

KOMUNIKAT 1/2017

 

z rocznej oceny jakości wody (od 02.06.2016 r. do 02.06.2017 r.) na pływalni mieszczącej się w Regionalnym Ośrodku Rehabilitacji Leczniczej „Admirał I”

przy ul. Żeromskiego 13 w Świnoujściu

 

Zarząd „Uzdrowiska Świnoujście” S.A. informuje, że  w ocenie  Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Świnoujściu  woda na naszej pływalni odpowiada przepisom polskiego prawa. Zgodnie z wynikami prowadzonych badań i pomiarów, woda na pływalni mieszczącej się w Regionalnym Ośrodku Rehabilitacji Leczniczej „Admirał I” przy ul. Żeromskiego 13 w Świnoujściu, w tym doprowadzana na pływalnię, spełniała wymagania mikrobiologiczne i fizykochemiczne określone w załącznikach Nr 1 i 2 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. z 2015 r. poz. 2016).

 „Uzdrowisko Świnoujście” S.A. - jako zarządzający pływalnią - prowadziło ocenę jakości wody na pływalni  w sposób zgodny z wymaganiami obowiązujących przepisów oraz w sposób zapewniający bezpieczeństwo zdrowotne osób korzystających z pływalni.

 

 Protokół rocznej oceny jakości wody na pływalni jest dostępny do wglądu w Dziale Lecznictwa Uzdrowiskowego ( pok. nr 1) przy ul Nowowiejskiego 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 oraz na stronie internetowej   www.uzdrowisko.pl

Znajdź obiekt na mapie